Odkryj jakość naszego sprzętu


Marker Tippmann FT-12 Rental

Tippmann FT-12 Rental to istny AK-47 Kałasznikow wśród markerów. Bezawaryjność i niezawodność. Te dwie cechy uzyskał dzięki zamkniętej obudowie z ukrytym wężem w rękojeści, co sprawia, że brud nie dostaje się do środka, a w efekcie marker działa perfekcyjnie w każdych warunkach pogodowych i bez zacinania, nawet przy ostrym kontakcie z ziemią. Wiele części tego modelu jest wykonane z aluminium, co znacznie obniża wagę broni i sprawia, że jest bardzo poręczna i nawet w rękach młodej dziewczyny nie stanowi dużego obciążenia. Tippmann Rental posiada lekko przesunięty koszyk na kulki z farbą w prawo, co pozwoliło producentowi na umieszczenie przyrządu celowniczego - "szczerbinka - muszka", co znacznie ułatwia trafianie w cele znajdujące się na dużych odległościach.

Prędkość wylotowa kulek: 90 - 100 m/s

Zasięg celnego strzału: 25 - 40 m


Maska Valor Thermal

Największym problemem masek przeznaczonych do gry w paintball jest parowanie. Valor Thermal dzięki pokryciu Anty-fogie, zapobiega gromadzeniu się pary na szybce maski, co sprawia, że mamy klarowny obraz przez całą gre. Dodatkowo jest wykonana z elastycznego, niedrażniącego plastiku, posiada wiele wywietrzników, a kąt widzenia wynosi do 280 stopni. Ponadto ogumienie znajdujące się wewnątrz maski wygodnie dopasuje maskę do twarzy. Warto również wspomnieć o świetnym designie i wykonaniu tego modelu, który widać gołym okiem.


Butla HP 0,8L 3000 PSI

Standardowa butla na sprężone powietrze przeznaczona do gry w paintball. Skorupa jest wykonana z aluminium, dlatego jest odporna na korozję oraz inne czynniki zewnętrzne naruszające strukturę metalu. Regulator butli, wykonany ze stali, posiada liczne zabezpieczenia, które mają za zadanie dbać o nasze bezpieczeństwo podczas gry jak i w trakcie nie korzystania ze sprzętu.


Kombinezony moro oraz oliwkowe

Staranne wykonanie, pozbawione elementów odstających, znacznie zwiększa ich wytrzymałość. Duży zasięg wślizgów zwiększa dynamikę i efektowność gry. Kombinezony są wykonane z grubego materiału oraz posiadają wysoki kołnierz wzbogacony o grubą piankę, co pozwala na skuteczną ochronę szyi. Ubiór posiada również bardzo rozciągliwą gumę na plecach na wysokości pasa, która z "łamanymi rozmiarami" XL/L oraz M/S pozwala na dopasowanie każdemu graczowi odpowiedniego stroju. Dodatkowo do kombinezonu firma HighHill Paintball dołącza rękawiczki oraz ochraniacz na szyje dla zwiększenia ochrony. W stroju umieszczona jest jedna kieszeń, która pozwala graczowi na noszenie przy sobie np. świec dymnych, ekranów błyskowych itp.